Menu
Your Cart
Безкоштовна доставка від 3000 грн Каталог

Політика конфіденційності

Дякуємо вам за те, що користуєтеся послугами lighttop.com.ua

Ми намагаємося максимально спростити необхідну кількість наданої інформації при реєстрації та купівлі. Оскільки ви довіряєте нам свої особисті дані, ми повинні дотримуватися правил встановлених законодавством України, зокрема Закону України «Про захист персональних даних». Ви можете ознайомитися з цим законом, для використання послуг нашого сайту.

Ми гарантуємо, що керуючись законом України, збережемо в таємниці контактну інформацію, яку ви вказуєте при реєстрації на нашому сайті. Ваші персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

Виконуючи процедуру оформлення замовлення в інтернет-магазині jv.com.ua ви погоджуєтеся на використання ваших персональних даних.

Даною угодою ви даєте дозвіл на:

1. Обробку і виконання замовлення.

2. Збереження контактної інформації в нашій базі даних: для коректного виконання замовлення, для ідентифікації при повторних замовленнях, для нарахування відсотка знижки за програмою лояльності.

3. Відправку інформації про нововведення і акціях нашої компанії по електронній пошті.

4. Збирати деяку інформацію, пов'язану з вами, але не є конфіденційною. Наприклад, відомості про тип операційної системи або браузера, доменне ім'я постачальника інтернет послуг. Ці відомості збираються для визначення найпопулярніших сторінок нашого сайту, усунення проблем при використанні сервісу, з'ясування загальної користі нашого сайту для користувачів.

Звертаємо вашу увагу на те, що інтернет-магазин jv.com.ua може змінювати умови надання послуг і умови програми лояльності. Про зміни ви будете проінформовані по електронній пошті або на сайті компанії.

Пам'ятайте, що будь-яка інформація, надана вами під час коментування послуг інтернет-магазину lighttop.com.ua на сайті, в соціальних мережах і в інтернет, може стати публічною. Ми рекомендуємо поширювати інформацію про себе виключно на ваш розсуд.